Lecznicza moc kryształów górskich.


 Kryształ górski,  to prawdziwy cesarz wśród kamieni leczniczych.  Możemy  go wręcz określić swoistym transformatorem  zamieniającym negatywne wibracje- energie  na pozytywne.

Od wieków znano  i ceniono jego właściwości oczyszczające i uzdrawiające na poziomie, nie tylko  ciała, ale umysłu i duszy. Ma,  bowiem najsilniejszą moc oddziaływania, jednocześnie  wzmacniając własciwości lecznicze  innych ziół, esencji  i kamieni. Noszącym go służył także jako talizman i amulet. Jest też idealnym odpromiennikiem i neutralizatorem promieniowania elektromagnetycznego  oraz cieków wodnych. Jednocześnie oczyszcza i uzdrawia energetykę pomieszczenia, w  którym się znajduje i poprawia nastrój tych, którzy w nim przebywają.


Pomaga także w wyciszeniu, medytacji, pozbywaniu się napięć oraz stresów.
Podnosi wibrację i  zasila chore miejsca leczniczą energią. Pomaga także uzdatniać wodę do picia.

W tym celu zalewamy wodą  kilka oczyszczonych wcześniej kamieni ( np. moczonych w roztworze soli) i pozostawiamy na kilka godzin ( od 3 do 6), najlepiej na słońcu.

  Niektórzy używają  także kryształów do kąpieli. Schirley Mclaine  wyznała w jednym z wywiadów, że kładzie zawsze  cztery kryształowe szczotki na rogach wanny, co poprawia jej zdrowie i nastrój.


 Kryształ górski jest też kamieniem kodującym informację i przenoszącym ją.  Podnosi  naszą samoświadomość i przyspiesza dojście do oświecenia.

 Możemy także powiedzieć, iż jest  swoistym  pomostem pomiędzy duchem i materią, pomiędzy  nami, a naszym wyższym JA i opiekunami duchowymi. Dostraja nas informacyjnie do  Wewnętrznego Krystalicznego Serca Ziemi i wyzwala z iluzji przywiązania oraz oczekiwań, czyniąc krystalicznie czystym i otwartym na najwyższą, bezwarunkową miłość.


 Pozwala również  wyzwolić w sobie chęć do działania i zasila  nas nową, optymistyczną energią. Ułatwia  pozbywanie się  psychicznych blokad, jednocześnie podnosząc poczucie sprawczości, co pozwala na podejmowanie nowych wyzwań i działań. Pomaga także w zachowaniu dystansu wobec zdarzeń i  wewnętrznego  spokoju  w problematycznych  i trudnych sytuacjach.  

 Na poziomie fizycznym pomaga w pozbywaniu się bóli  głowy, mięśni  i kręgosłupa.

W  tym celu kładziemy na kilka minut kryształową piramidkę pomiędzy brwiami i układamy kilka kamieni wzdłuż kręgosłupa. 

Pomaga również przy chorobach tarczycy, zaziębieniach, reumatyzmie,  bólach menstruacyjnych, nerwowości, a nawet nowotworach ( oczyszcza krew).

 Kryształową wodą warto przemywać skaleczenia, oczy i skórę twarzy.


Lecznicza moc kryształów górskich.  Lecznicza moc kryształów górskich. Reviewed by Sięgnij do Natury on 10:07 Rating: 5

Brak komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...