Jak pokochać siebie? Dlaczego warto. FILMIKI


Jak pokochać samego siebie? Dlaczego w ogóle warto kochać siebie?
O tym nam sie nie mówi, a przecież jest to podstawowy warunek szczęśliwego życia i pierwszy krok do rozwoju duchowego i przebudzenia.

Nie można dać innym tego, czego nie mamy sami...

Ludzie wciąż poszukują bezwarunkowej miłości, ale gdy przychodzi, nie potrawią jej przyjąć. Miłość, bowiem jest codziennym darem dzielenia się sobą i pokazywaniem innym swojego prawdziwego oblicza. Zarazem niczego nie skrywa i niczego nie oczekuje. Mówię tu o bezwarunkowej milości.
By to osiągnąć, po pierwsze trzeba uwolnić się od opinii innych i zrozumieć, że jedyną osobą, która może i powinna nas zawsze kochać oraz wspierać, jesteśmy my sami.
Jeśli nie zgromadzimy w sobie potencjału własnej miłości, nie będziemy mogli również pokochać innych i być przez nich kochanym. Bowiem świat zewnętrzny zawsze odbija ku nam nasze nastawienie do siebie i innych. Jest kreacją stanu umysłu i tego, w co głęboko wierzymy.
Zatem inni pokochają nas dopiero, gdy bezwarunkowo kochamy siebie. Mówiąc inaczej, pozbędziemy się deficytu miłości i zaprzestaniemy poszukiwania jej na zewnątrz.


O tym jak i dlaczego pokochać samego siebie mówie wam dokładnie w moich filmikach:
Jak pokochać siebie? Dlaczego warto. FILMIKI Jak pokochać siebie? Dlaczego warto. FILMIKI Reviewed by Sięgnij do Natury on 05:09 Rating: 5

Brak komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...