Kontakt/współpraca

Chętnie współpracuję z firmami i sklepami, które wyznają podobne idee jak ja.

Propozycję ciekawych współprac lub zapytania o dokładne statystyki proszę kierować na adres.Chcesz wysłać mi wiadomość? Potrzebujesz porady? 

Postaram sie pomóc :)


siegnijdonatury@o2.pl
Kontakt/współpraca Kontakt/współpraca Reviewed by Sięgnij do Natury on 03:05 Rating: 5

1 komentarz

  1. Dzien dobry,

    Bardzo dziekuje Pani za przepiekny wpis komentarz do filmu Hybrydyzacja ludzkości – strategia nowego porządku świata - Janusz Zagórski. Napisala Pani bardzo cenne i praktyczne wskazowki jak sie chronic przed promieniowaniem roznego rodzaju i jego skutkami. Ja skopiowalem Pani wpis do dokumentu w celu wydrukowania i wielokrotnego czytania tej pieknej listy jaka Pani sporzadzila. Rozeslalem wsrod wielu znajomych aby rowniez mogli skorzystac z wiedzy jaka Pani udostepnila.
    Ja pracowalem w przemysle telefonow komorkowych w USA i bylem swiadkiem oklamywania spoleczenstwa jakoby promieniowanie nie bylo szkodliwe, podczas kiedy szkodliwosc promieniowania jest wielka i widoczna doslownie na kazdym kroku. Od nadmiaru ekspozycji elektrycznosci dostalem alergii na mysz komputerowa USB, czesto czuje mrowienie w palcach kiedy uzywam taka mysz. Rowniez inne objawy sie pojawialy i z koniecznosci stalem sie niemalze ekspertem od wykrywania promieniowania, ochrony i profilaktyki. W mojej sytuacji najbardziej pomocne i najlatwiejsze okazalo sie spozywanie swiezych owocow Grapefruit oraz duze ilosci zieleniny w postaci WheatGrass czyli zielony sok z kielkow przenicy, najpierw jako zielony sok, pozniej praktyczniejsze, gotowe tabletki sporzadzone z takiego soku. Od niedawna uzywam Moringa i ucieszylem sie widzac Moringa wsrod srodkow jakie Pani poleca. Raz jeszcze dziekuje Pani, Z powazaniem, Piotr Sobczak, San Diego, Kalifornia.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...